Eng

46

День кар’єри ЄС в Полтавському університеті економіки і торгівлі

Полтавський університет економіки і торгівлі вже третій рік поспіль є офіційним партнером проведення «Дня кар’єри ЄС» в м. Полтава.

День кар’єри ЄС – це  щорічний захід, де представники мереж Європейського Союзу, бізнесу, влади, освіти обговорюють впровадження стандартів та європейських практик в Україні, участь у програмах Європейського Союзу для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.  Співорганізаторами заходу є Полтавський університет економіки і  торгівлі, Полтавський обласний центр зайнятості, громадські організації, заклади вищої та фахової передвищої освіти нашого міста.

Розпочався «День кар’єри ЄС» з Панельної дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція», яка проходила в онлайн форматі, де представники освіти, бізнесу та молодь говорили про сучасні тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок, проектування кар’єри, програми Європейського Союзу, які діють в Україні для підтримки освітніх та професійних ініціатив молоді.

Серед почесних гостей та спікерів заходу: Олексій Нестуля – ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, Світлана Нестуля депутатка Полтавської міської ради, директорка Навчально-наукового інституту лідерства, Світлана Громцева – директорка КУ «Обласний молодіжний центр», Яніна Сліва – головний спеціаліст відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій управління освітньою діяльністю Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Катерина Клавдієва – директорка Полтавського обласного центру зайнятості, Рута Юргеліонієне – керівник відділу міжнародних зав’язків Утенівської колегії/ Утенівського університету прикладних наук (Литва), інституційний Еразмус+ координатор, Наталія Гардер – менеджерка по роботі з персоналом ТОВ «Епіцентр К», Лілія Антонюк – національна координаторка Ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні, Надія Симоненко та Тетяна Шелест – амбасадорки европейської молоді в Україні.   

Панельну дискусію «Професійний розвиток та європейська інтеграція» можна переглянути: https://youtu.be/94A3u80oHS8

Логічним продовженням «Дня кар’єри ЄС» став Ярмарок вакансій, де учасники мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, ознайомитись з актуальними вакансіями від провідних компаній нашого регіону та взяти участь у тренінгах тренінги з розвитку soft skills: «Робототехніка – цифрова компетентність майбутнього», «Лідерство. Мотивація і самомотивація і їх практичні способи», «Перша робота: які навички потрібно мати найманому працівникові».

«День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно більше ніж у 15 містах України протягом останніх п’яти років.

БІЛЬШЕ НОВИН