Eng
43

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

«Твій старт кар’єри починається з університету» – саме під таким гаслом 20  квітня 2024 року в Полтавському університеті відбувся День відкритих дверей. Цей захід став чудовою можливістю для майбутніх вступників ознайомитися з навчальним закладом, відчути його атмосферу, а також отримати відповіді на всі запитання, пов’язані зі вступом, навчанням та початком побудови успішної кар’єри.

Розпочався захід з вітального слова ректора Олексія Нестулі, який звернув увагу гостей на конкурентні переваги отримання освіти у ПУЕТ, його унікальні особливості, можливості розвитку кожного в університеті та побажав учасникам успіхів у виборі майбутньої професії.

Особливо корисним цей івент був для вступників, які ще не визначилися з вибором майбутнього фаху або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє майбутнє.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура презентував лідерські позиції ПУЕТ у всеукраїнських та світових рейтингах, особливості практико-орієнтованого підходу до навчання, міжнародні можливості для студентів, програми мотивації та лояльності університету.

Влучні поради гості отримали від кар’єрної консультантки Злати Тягунової, яка переконала учасників у тому, що старт кар’єри починається з університету. Відзначивши, що можливості для особистісного та професійного розвитку, які надає ПУЕТ, є основою для успішного професійного майбутнього.   

Відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова наголосила на основних етапах та особливостях  вступної кампанії 2024, запевнивши вступників у постійній підтримці на шляху успішного вступу до ПУЕТ.

Власними емоціями від студентського життя в університеті поділилися представники студентського самоврядування – Антон Філіпповський, Діна Сичук, Максим Данилейко, які представили діяльність Студентської ради, розповіли про можливості самореалізації у вільний від навчання час, проєктну діяльність.

Учасники Дня відкритих дверей зустрілися з завідувачами кафедр, гарантами освітніх програм, викладачами, щоб дізнатися більше про особливості навчання на різних освітніх програмах, майбутню траєкторію свого професійного розвитку разом з ПУЕТ.

Майбутні вступники змогли прогулятись університетським кампусом, стати частиною цього динамічного та творчого середовища, і відчули себе справжніми студентами відвідавши, перший в Україні, Освітній центр Повітряної робототехніки, лабораторію адитивних технологій, робототехніки, студентський простір, медіатеку, тренінгові центри, іншу освітню, спортивну інфраструктуру та студентські гуртожитки.

71
БІЛЬШЕ НОВИН