Eng
20

День відкритих дверей для студентів закладів фахової передвищої освіти

15 травня 2024 року Полтавський університет економіки і торгівлі в онлайн-режимі провів День відкритих дверей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу долучались студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей та інші.

Розпочала зустріч директорка Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка розповіла про організацію освітнього процесу за дистанційними технологіями, переваги та особливості в ПУЕТ.

Перед учасниками виступили заступниця завідувачки кафедри  Готельно-ресторанної та курортної справи Наталія Рогова, яка ознайомила абітурієнтів з перевагами навчання на спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, можливостями закордонного стажування,  працевлаштування. Старший викладач кафедри  Світлана Дудник наголосила, що з  кафедрою Готельно-ресторанної та курортної справи  ви здобудете корисні та необхідні знання і станете кваліфікованим фахівцем в сфері обслуговування! Саме випускники ПУЕТ користуються попитом на ринку праці України та за кордоном. Здобувач першого рівня вищої освіти Антон Філіпповський розповів про свої враження від навчання за ОП “Готельно-ресторанна справа” та студентське життя. Адже навчання в університеті – це нова сторінка життєвої книги!

Наприкінці зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова інформувала студентів щодо особливостей  та термінів проведення вступної кампанії 2024 року.

Чекаємо побачити абітурієнтів у новому навчальному році вже серед студентів ПУЕТ!  До зустрічі!

Віримо в перемогу!

60
БІЛЬШЕ НОВИН