Eng
75

День відкритих дверей для студентів закладів фахової передвищої освіти

09 травня 2024 року Полтавський університет економіки і торгівлі в онлайн-режимі провів День відкритих дверей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу долучались студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей та інші.

Розпочала зустріч вітальним словом директорка Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка розповіла про організацію освітнього процесу в ПУЕТ за дистанційними технологіями та окреслила виклики, завдання та особливості цьогорічної вступної кампанії.

Перед учасниками виступила завідувачка кафедри  технологій харчових виробництв і ресторанного господарства Олександра Горобець, яка  ознайомила присутніх з перевагами навчання на спеціальності 181 Харчові технології. Навела переконливі аргументи, щодо перспективності даної спеціальності в аспекті динамічного розвитку суспільства та інноваційних розробок. Зазначила перевари даної професії на ринку праці. Ознайомила з можливостями, які відкриваються студентам під час навчання за обраною освітньою програмою. Розповіла про можливості закордонного стажування, підвищення знань і навичок за рахунок відвідування майстер-класів провідних фахівців галузі, участь у чисельних конкурсах та семінарах.

Наприкінці зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова інформувала студентів щодо особливостей  та термінів проведення вступної кампанії 2024 року.

Чекаємо побачити абітурієнтів у новому навчальному році вже серед студентів ПУЕТ!  До зустрічі!

Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН