Eng
29

День відкритих дверей в ПУЕТ

11 травня 2024 року для майбутніх вступників  в університеті відбувся День відкритих дверей. Захід пройшов у  форматі Ярмарку спеціальностей та виступів студентів-спікерів, які представили широкі можливості для професійного та особистісного розвитку в університеті, освітнє середовище та  вражаючі досягнення студентів. День відкритих дверей в ПУЕТ – це завжди платформа для обміну враженнями та можливостями для кожного вступника.

У привітальному слові до гостей університету ректор, професор Олексій Нестуля наголосив на важливості впровадження новітніх освітніх технологій в університеті, підкреслив, що ПУЕТ є  середовищем для розвитку лідерського потенціалу кожного та зазначив, що найкращі спікери заходу – студенти, які є учасниками студентського самоврядування, міжнародних професійних стажувань, навчальних обмінів, наукових,  культурних, просвітницьких івентів, активні в різних  проєктах та конкурсах.   

Студентка 4 курсу спеціальності «Туризм» – Орина Фісанович на власному досвіді продемонструвала безмежний світ міжнародних можливостей університету, адже Орина неодноразова учасниця програм професійних стажувань в Італії, Болгарії, має досвід навчання у провідних європейських університетах за програмою Еразмус+.

Про програми мотивації, соціальної підтримки та можливості безкоштовного навчання розповіла студентка спеціальності «Маркетинг» –  Валерія  Торяник. Вона на третьому курсі успішно поєднує роботу за спеціальністю з відмінним та безкоштовним навчанням за програмою підтримки талановитих студентів ПУЕТ.

Представник студентського самоврядування, студент 1 курсу спеціальності «Маркетинг» – Максим Данилейко поділився власними враженнями про перший рік навчання, можливостями особистісного розвитку та впровадженими  власними ідеями в Студентській раді університету.

Особливості вступної кампанії 2024 року презентувала відповідальний секретар Олена Горячова.

Корисними для вступників були локації Ярмарку спеціальностей, де вони дізналися про унікальні можливості кожної освітньої програми та про те, як обраний фах допоможе зростати, розвиватися та реалізувати власну історію успіху.

  Стати частиною динамічного та творчого середовища ПУЕТ та відчути себе справжніми студентами, учасники Дня відкритих дверей змогли під час прогулянки кампусом університету. Перший в Україні Освітній центр Повітряної робототехніки, лабораторія адитивних технологій, робототехніки, студентський простір, медіатека, тренінгові центри, інша освітня, спортивна інфраструктуру та студентські гуртожитки – унікальне середовищ для гармонійного всебічного розвитку особистості студента, майбутнього фахівця, професіонала.

Дякуємо всім гостям нашого заходу! До нових зустрічей!

70
БІЛЬШЕ НОВИН