Eng
54

День відкритих дверей в ПУЕТі

6 липня 2024 року до університету завітали майбутні вступники – випускники закладів загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти.

Міжнародні, проєктні можливості, переваги навчання для студентів, середовище для розвитку лідерського потенціалу кожної особистості  презентували завідувачі та викладачі кафедр університету.  

Під час екскурсії кампусом університету  проректор з науково-педагогічної роботи Юрій  Матвієнко ознайомив учасників з інноваційними можливостями для студентів.

 Голова Студентської ради університету Антон Філіповський та голова Студентської ради  Навчально-наукового інституту денної форми навчання – Діна Сичук,  у Студентському просторі, презентували діяльність студентського самоврядування та позааудиторне життя студентів.

Формат заходу передбачав індивідуальні консультації вступників,  неформальне спілкування з керівництвом, викладачами  та студентами університету,  ознайомлення зі спеціальностями, освітніми  програмами та допомогу у створенні електронного кабінету вступника.

Запрошуємо креативних та творчих стати частиною команди ПУЕТу !

БІЛЬШЕ НОВИН