Eng
47

День Європи в ПУЕТ

24 травня 2023 р. команда Міжнародного науково-освітнього центру провела інформаційний захід «День Європи» в рамках Тижня якості в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Метою даного заходу було ознайомлення всіх присутніх з програмою Європейського Союзу #Еразмус+, за якою студенти безкоштовно навчаються за кордоном і отримують щомісячно стипендію.

У якості спікерів було запрошено студентів і випускницю ПУЕТ, які брали участь у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+:
Діана Поплюйко (студентка 3-го курсу освітньої програми «Міжнародний бізнес») розповіла як стати студентом за обміном, як зареєструватися для участі у Програмі, що писати в мотиваційному листі апліканту та які ще документи необхідно підготувати для конкурсу. Діана тричі подавала заявку на участь у програмі Еразмус+ і двічі виграла грант на стипендію.
Роман Іванніков (студент 3-го курсу освітньої програми «Маркетинг») говорив про перші кроки Еразмус+ студента, тобто про підписання договору на навчання, оформлення документів для виїзду за кордон, пошук житла в приймаючій країні тощо.
Дар’я Романюха (студентка 3-го курсу освітньої програми «Міжнародний бізнес») приєдналася до заходу через Zoom із сонячної Туреччини, де на даний момент навчається в Стамбульському університеті Сабахаттіна Заіма в рамках програми Еразмус+. Дар’я поділилася з присутніми лайфхаками для майбутнього студента за обміном. А саме говорила про те, як пристосуватися до життя та #навчання за кордоном; як будувати туристичні маршрути для майбутніх подорожей Європою; де краще проживати в гуртожитку чи апартаментах та багато іншого.
Карина Бортник (випускниця 2020 року освітньої програми «Готельно-ресторанна справа») розповіла про свій досвід участі в програмі Еразмус+, це був період сплеску світової пандемії COVID-19, а також про скіли, які прокачує Програма, та як взяти від неї максимум.
Дякуємо всім, хто долучився до Дня Європи в Полтавському університеті економіки і торгівлі! 

Слідкуйте за новинами університету, подавайте заявки на програми обміну та ставайте частиною нашої великої #Erasmus+ Family. Dream big!

БІЛЬШЕ НОВИН