Eng
51

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ОСВІТНІХ СТУПЕНІВ: МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР, БАКАЛАВР та МАГІСТР ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 8:00 9 червня 2022 р.  по 18:00 15 червня 2022 р. триватиме ДРУГИЙ ТУР голосування за вибіркові навчальні дисципліни.

Початок

0800

9 червня 2022 р

Закінчення

1800

15 червня 2022 р

Студентам,  які брали участь у 1 турі – необхідно перевірити чи потрапили обрані дисципліни у другий тур та за необхідності змінити його.
Студенти, які не брали участь у 1 турі – мають здійснити вибір загальноуніверситетських дисциплін у 2 турі.

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ДРУГОГО ТУРУ

НА ВИВЧЕННЯ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН В ПУЕТ

Крок 1.  Перейти в ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ для вибору вибіркових дисциплін. Для авторизації використовуйте  логін/пароль для системи Moodle.

Варіант 1.  Посилання до персонального кабінету https://cabinet.puet.edu.ua

Варіант 2. Перейти до персональної сторінки в навчальному середовищі Moodle –  el.puet.edu.ua. На персональній сторінці необхідно натиснути кнопку «Перейти до персонального кабінету».

Крок 2. У блоці «Вибір дисциплін» обрати необхідну групу (якщо у вас їх декілька) та натиснути кнопку «Продовжити». В залежності від дій , які були здійснені вами в 1 турі будуть відображатися відповідні повідомлення.
Якщо обрані дисципліни в 1 турі:

  • пройшли в другий тур – з’явиться перелік обраних дисциплін і повідомлення «У вас немає потреби змінювати свій вибір, всі дисципліни першого етапу потрапили до другого».
  • не пройшли в другий тур – з’явиться перелік обраних дисциплін і повідомлення «Деякі дисципліни, які були обрані вами на першому етапі не потрапили до другого. Вам необхідно переобрати … дисципліну(и)». Вам необхідно переобрати дисципліни із доступного переліку.

Студенти які не брали участі в 1 турі –  відобразиться повідомлення  «Ви не приймали участі у виборі дисциплін протягом першого етапу. Протягом другого етапу ви маєте можливість обрати тільки загальноуніверситетські дисципліни.» Вам необхідно буде здійснити вибір дисциплін із доступного переліку.

Крок 3. Здійснити вибір дисциплін на наступний навчальний рік, поставивши «галочку»  навпроти обраних дисциплін та натиснути «Зберегти вибір»
На сторінці вибору можна ознайомитися з:

1) кількістю дисциплін для вибору;

2) переглянути основну інформації по дисциплінам;

2) переглянути силабуси до кожної дисципліни, натиснувши на її назву.

Внесення змін допускається до 18.00 години 15 червня 2022 р. Для цього достатньо переобрати дисципліну та підтвердити новий вибір, натиснувши кнопку «Зберегти вибір».

 

Увага! При виникненні помилки на сторінці необхідно:

  • Звірити кількість обраних дисциплін з поставленими вимогами.

Звернутися в технічну підтримку сайту elearning.puet@gmail.com або (099) 740-56-88.

1740
БІЛЬШЕ НОВИН