Eng

24

До уваги студентів освітнього ступеня магістр

До уваги студентів освітнього ступеня магістр, з 8:00 28 квітня 2021 р. – по 18:00 14 травня 2021 р. заходьте в особисті кабінети дистанційного навчання та обирайте вибіркові дисципліни на наступний курс.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

НА ВИВЧЕННЯ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН В ПУЕТ

Крок 1. Ознайомитись з умовами вивчення вибіркових дисциплін.

  • перейти до сторінки з інформацією про індивідуальну освітню траєкторію: Головна сторінка сайту університету – Освіта – Вибіркові дисципліни (http://puet.edu.ua/uk/vibirkovi-disciplini);
  • уважно прочитати інформацію про особливості формування індивідуальної освітньої траєкторії для відповідного рівня вищої освіти (магістр).

Крок 2. Ознайомитись з каталогом та силабусами вибіркових дисциплін.

  • перейти за посиланням Головна сторінка сайту університету – Освіта – Вибіркові дисципліни  (http://puet.edu.ua/uk/vibirkovi-discipliniта обрати відповідний рівень вищої освіти (магістр).
  • обрати відповідну освітню програму;
  • ознайомитися із силабусами вибіркових дисциплін циклу загальної підготовки та циклу професійної підготовки;

Крок 3. Перейти до персональної сторінки в навчальному середовищі Moodle. На персональній сторінці необхідно натиснути кнопку «Перейти до персонального кабінету». У ньому, окрім безпосередньо процесу вибору навчальних дисциплін на наступний навчальний рік, Ви можете бачити власний розклад (з урахуванням вибіркових дисциплін), навчальний план та іншу інформацію. Функціонал кабінету буде розширюватись у майбутньому.

До персонального кабінету можна також потрапити, ввівши «пряме» посилання: https://cabinet.puet.edu.ua (для авторизації використовуйте  логін/пароль для системи Moodle)/

Крок 4. У блоці «Вибір дисциплін» обрати необхідну групу (якщо у вас їх декілька) та натиснути кнопку «Продовжити». Вибіркові дисципліни слід обирати для усіх освітніх програм, на яких Ви навчаєтесь!

Крок 5. Уважно ознайомитися з інформацією про кількість дисциплін, що потрібно обрати, та здійснити вибір. У процесі вибору Ви можете ознайомитися з основною інформацією по дисциплінам циклу загальної підготовки та циклу професійної підготовки, переглянути силабуси (для цього натисніть на область вибору потрібної дисципліни). Для безпосереднього вибору дисципліни – відмітьте «галочку» в полі дисципліни та натисніть  кнопку «Зберегти вибір».

Увага! Якщо видає помилку, потрібно  уважно прочитати інформацію про кількість дисциплін, що необхідно обрати з кожного циклу, та переглянути свій вибір.

Увага! Внесення змін допускається до 18.00 дати завершення процедури вибору дисциплін. Для цього достатньо переобрати дисципліну та підтвердити новий вибір, натиснувши кнопку «Зберегти вибір». Після завершення вибору зміни дисциплін в особистому кабінеті не допускаються.

БІЛЬШЕ НОВИН