Eng

18

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАОЩАДЖЕНЬ СТУДЕНТИ & ШКОЛЯРІ

В Україні вже більше десяти років успішно реалізовують ідею Всесвітнього Дня заощаджень, основна місія якого – розповісти якнайширшому колу громадян про те, наскільки важливо заощаджувати і правильно розпоряджатися зекономленими грошима. 

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ разом зі своїми студентами активно підтримує щорічні ініціативи до Всесвітнього Дня заощаджень та долучається до підвищення рівня фінансової грамотності населення й роз’яснення значення заощаджень школярам.

Цього року студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентом кафедри фінансів та банківської справи Оксаною Тимошенко після шкільних канікул мали змогу оф-лайн зустрітися з учнями Полтавського НВК №16 та поспілкуватися на тему: «Мистецтво бути заощадливим». Авраменко Анна та Ляшкова Наталія ознайомили учнів із сучасними ідеями ощадності, основними принципами ведення сімейного бюджету, підходами до планування власного бюджету, способами економії витрат та секретами успіху багатих людей.

Сподіваємося, що зустріч із майбутніми фахівцями з фінансів слугуватиме розвитку фінансової грамотності школярів, активізує їх замислитися над питаннями грошей у житті людей, змусить задуматися над можливістю економії та доцільністю здійснення заощаджень.

БІЛЬШЕ НОВИН