Eng
31

Доступ до академічного контенту Research4Life для установ з України

Платформа Research4Life– найбільша у світі платформа науково-технічної літератури (понад 154000 ресурсів) від провідних міжнародних видавців та її п’ятнадцять партнерів-видавців скасували плату за доступ до академічного рецензованого контенту для установ з України на 2022 р. Research4Life має на меті зменшити розрив у знаннях між промислово розвиненими країнами та країнами, що розвиваються, забезпечуючи доступ до академічних та професійних ресурсів.

Research4Life є платформою, яка об’єднує п’ять програм – Hinari, AGORA, OARE, ARDI та GOALI, що надають доступ до академічних та професійних рецензованих текстів, зокрема доступ до 100 000 провідних журналів і книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук та правової інформації: «Дослідження в галузі охорони здоров’я» (Hinari), «Дослідження в сільському господарстві та харчових технологіях» (AGORA), «Дослідження в галузі довкілля» (OARE), «Дослідження розвитку та інновацій» (ARDI) та «Дослідження з правосуддя» (GOALI).

80 українських вишів уже скористались цією унікальною можливістю та додалися до переліку тих закладів вищої освіти, науково-педагогічні працівники яких можуть вже зараз отримати доступ до результатів наукових досліджень провідних країн світу. Три з них – полтавські (Полтавський державний  аграрний університет, Полтавський державний медичний університет та Полтавський університет економіки і торгівлі).

БІЛЬШЕ НОВИН