Eng

30

Фахівці ПУЕТ та якість програм фахової передвищої освіти

З метою підвищення кваліфікації працівників закладів освіти (внутрішньокорпоративних експертів), відповідальних за акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, за дорученням Державної служби якості освіти України,  Державна освітня установа «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» провела онлайн-семінар з питань акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, у якому прийняли участь завідувач кафедри фінансів та банківської справи, доцент Яріш О.В та доцент туристичного та готельного бізнесу Карпенко Ю.В.

За результатами підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ПУЕТ внесено до Реєстру експертів, які здатні аналізувати інформацію, необхідну для здійснення акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти та освітньої діяльності за цими програмами, про що свідчать отримані сертифікати.

Вітаємо наших колег і сподіваємося, що попри усі жахи і випробування війни, перемога, якої ми всі чекаємо і віримо, неминуча і ми скоро зможемо повернутися до нормального життя і відбудовувати нашу країну, зробити її ще сильнішою і успішною. Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН