Eng
201

ГАЙД МІЖНАРОДНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ  ПУЕТ

Українські абітурієнти та студенти в нинішніх реаліях можуть і мусять продовжувати навчання, щоб здобувати якісні знання у вибраній галузі. Полтавський університет економіки і торгівлі пропонує безліч міжнародних програм для активної молоді: навчання та стажування за кордоном, написання проєктів і стартапів, мовна підготовка тощо. До вашої уваги добірка  корисних і цікавих міжнародних можливостей у ПУЕТ:

1. НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Бакалаври, магістри й докторанти ПУЕТ можуть поїхати на навчання/обмін за кордон до партнерського університету (29 партнерських ЗВО в 11 країнах світу) в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Обмін стає частиною навчальної програми й триває від одного до двох семестрів. Витрати на навчання, проживання та трансфер покриває Еразмус+.  ПУЕТ – профі в цьому напряму. Університет входить у ТОП-20 закладів вищої освіти України та перший у Полтавському регіоні за кількістю реалізованих проєктів Еразмус+, а також має відзнаку Strategic Partnership TOP-3 Universities від Національного Еразмус+ офісу в Україні. Висновки робіть самі, куди звертатись за програмою Еразмус.

2. ПРОЄКТИ ТА СТАРТАПИ

Creative Spark Big Idea Challenge – чудова можливість для молодих талантів у сфері креативних індустрій заявити про свою ідею на світовому рівні та отримати підтримку від провідних британських експертів. Переможці отримають: грошовий приз, бізнес- підтримку та менторство від міжнародних експертів бізнес-акселератору London Metropolitan University.

Конкурс реалізується в рамках програми Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Локальними партнерами й організаторами є ПУЕТ у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГО «Ко-Імпакт» та University of Portsmouth (Велика Британія).

3. СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Хочеш перемагати в конкуренції на ринку праці? Тоді вам точно до ПУЕТ. Університет пропонує програми літніх і зимових стажувань у сферах готельно-ресторанного та курортного бізнесу, туризму, харчових технологій, менеджменту, логістики, торгівлі, товарознавства в таких країнах як Німеччина, Болгарія, Туреччина, Австрія, Італії та інших. Широка мережа міжнародних партнерів ПУЕТ (більше 400 підприємств та організацій в 38-ми країнах світу) – це можливість опанувати фахові компетентності відповідно до міжнародних стандартів, побувати в інших країнах, розширити свій світогляд, непогано заробити (від 1100 до 4500 EUR за період стажування), вдосконалити базову іноземну мову або вивчити нові, навчитися працювати в багатонаціональних командах та з клієнтами з різних куточків світу. Проходження стажування ніяк не перешкоджає навчанню, а доповнює його – студенти оформлюють індивідуальний графік освітнього процесу, що передбачає вільне відвідування навчальних занять і роботу за дистанційними технологіями Moodle.

4. КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Не будемо говорити про 7 причин чому варто вивчати англійську мову. Мабуть, величезне значення мови зрозуміле для всіх у різних куточках світу. Курси англійської мови нині є одним з найпопулярніших освітніх продуктів, тільки відкрий Інтернет і на вас посипляться сотні пропозицій. Але довго обирати та далеко ходити не треба – в Полтавському університеті економіки і торгівлі є все: вивчення англійської мови за рівнями; вибіркові дисципліни для поглибленого вивчення мови; Тренінгова академія «Interlingua»; Студентська перекладацька агенція; Speaking Club за участі носіїв мови; ресурсний центр, у якому представлені наукові, навчальні, періодичні та художні видання іноземними мовами; різноманітні активності для розвитку мовних навичок і Soft skill – мовні марафони і фестивалі. 

ПУЕТ – це територія міжнародних можливостей, де кожен може реалізувати свої мрії.

БІЛЬШЕ НОВИН