Eng
85

Грант для студентів ПУЕТ (соціальна програма Scholarship)

У зв’язку із складною ситуацією в Україні та дотримуючись національних цінностей, ми оголошуємо соціальну програму Scholarship для студентів ПУЕТ. Наша мета – підтримати молодь та забезпечити їм можливість отримати якісну освіту у вишах країни.

Проект Scholarship: Ваш шлях до освіти без обмежень

Найкращим способом внести свій внесок у майбутнє країни є надання можливостей для навчання молодих героїв. Запрошуємо студентів ПУЕТ приєднатися до нашої соціальної програми і взяти участь у розіграші грантів для оплати року навчання у відомих українських ВНЗ.

Ваша можливість в Scholarship:

Номінації та гранти відкриті для студентів усіх факультетів та спеціальностей ПУЕТ. Зараз доступні 8 номінацій з різними сумами грантів, починаючи від 9 500 грн і закінчуючи неймовірною сумою 100 000 грн. Щоб взяти участь, оберіть потрібну номінацію та відправте свої роботи на вказані електронні адреси.9 500 грн.

– https://rental-power.com.ua/ua/sotsialnyj-proekt-scholarship-dlja-studentov-razdaem-granty-na-obuchenie/ (запитання та роботи надсилати на пошту: powerrental3@gmail.com )

17 500 грн. – https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua )

25 000 грн. – https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@art-trade.com.ua )

30 000 грн. – https://autoclav.com.ua/ua/scholarship/ ( для того, щоб отримати відповідь на запитання або надіслати роботу потрібно заповнити анкету на сайті програми )

30 000 грн. – https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: kesklinika@ukr.net)

30 000 грн. – https://belsta.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship.belsta@gmail.com )

100 000 грн. – https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@seoquick.com.ua )

100 000 грн. – https://trading.biz/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@trading.biz)

Безкоштовна участь та підтримка в усіх закладах

Нагадуємо, що участь у Scholarship абсолютно безкоштовна, а гранти розповсюджуються на навчання в будь-якому ВНЗ України, незалежно від форми власності.

Долучайтесь до Scholarship та станьте частиною героїчного майбутнього нашої країни!

З питань співпраці та додаткової інформації звертайтеся за адресою scholarship@yourcompany.com

Разом ми будуємо майбутнє!

БІЛЬШЕ НОВИН