Eng
130

Грант: Моя країна – моя відповідальність

Шановні друзі!

З радістю повідомляємо вам про старт всеукраїнського конкурсу, який призначений для школярів та студентів України. Тема цього заходу – “Моя країна – моя відповідальність”. Ми віримо, що цей конкурс стане важливим кроком у формуванні національної свідомості серед молоді нашої країни.

Мета конкурсу:

Ця ініціатива спрямована на підтримку формування національної свідомості серед молоді України. Ми віримо, що кожен учасник може принести свій внесок у велике діло – розвиток національного об’єднання та відповідального ставлення до нашої країни.

Ставка висока:

Учасники конкурсу мають унікальну можливість отримати стипендію у розмірі 20 000 гривень! Для цього потрібно написати роботу відповідно до умов та тематики, які зазначені на сторінці гранту. Це – ваш шанс виявити талант та висловити власні думки щодо майбутнього нашої країни.

Як прийняти участь:

Перш за все, зверніть увагу на всі умови конкурсу. Ваша робота повинна відповідати вимогам суддівської колегії та мати всі шанси стати найкращою серед інших робіт. Рекомендуємо вам використовувати свій власний життєвий досвід та писати щиро, висловлюючи власні думки.

Деталі на сторінці гранту: https://slot.day/scholarship/

Вся необхідна інформація щодо конкурсу доступна на сторінці гранту. Будь ласка, докладно ознайомтеся з усіма деталями та вимогами, щоб ваша робота була успішною.

Порядок та умови проведення конкурсу:

  • 11.2023 – початок прийому грантових робіт;
  • 04.2024 – крайній день прийому робіт;
  • 04.2024 – оголошення переможця;
  • 04.2024 – 29.04.2024 – нагородження переможця.

Дякуємо за участь:

Друзі, ваша участь важлива для нас! Дякуємо вам за внесок у цей конкурс і за підтримку важливої справи. Разом ми будуємо майбутнє нашої країни!

БІЛЬШЕ НОВИН