Eng
65

GuestEdu: тестування ПЗ — що, навіщо й для чого?

Kharkiv IT Cluster разом із найбільшою ІТ-компанією України EPAM запрошують студентів Полтавського університету економіки і торгівлі  на гостьову лекцію за темою «Введення в тестування програмного забезпечення»

  • Ти саме та людина, у якої все завжди йде не за планом?
  • Можливо, ще й техніка не живе більше декілька років?

Тоді професія тестувальника програмного забезпечення — те, на що дійсно варто звернути увагу!

Де? — online, Zoom

Коли? — 22.03.2024, об 11:00

Спікер: Юрій Бабай — менеджер з контролю якості розробки, в ЕРАМ з 2013 року

Під час лекції ти дізнаєшся:

  • важливість тестування програмного забезпечення;
  • основні типи й методи тестування ПЗ;
  • життєвий цикл тестування;
  • інструменти тестувальника.

Також під час лекції на учасників чекає розмова про практичні аспекти тестування й виконання практичних вправ для закріплення здобутої інформації

Не зволікай і реєструйся на захід за посиланням:
https://forms.gle/dnHZ82xRVgQZgLkR9

Довідка: Заснована в 1993 році, компанія EPAM є світовим лідером з розробки програмного забезпечення та постачання послуг для цифрової трансформації бізнесів. Над рішеннями для клієнтів працюють команди у понад 50 країнах світу. В Україні компанія налічує близько 10 тисяч фахівців в 17 представництвах по всій країні.

Щороку сотні молодих спеціалістів приєднуються до компанії завдяки навчальним програмам EPAM University. Кілька років поспіль EPAM визнано найкращим місцем для роботи за версією Newsweek. Також компанія входить до переліку ТОП-15 технологічних бізнесів за версією Fortune 1000 та списку «100 компаній, які швидко зростають». В Україні EPAM входить до рейтингу найкращих роботодавців за версіями Forbes Україна, E&Y, а також ТОП-25 найкращих працедавців для молоді.

60
БІЛЬШЕ НОВИН