Eng
105

ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиції та інновації розвитку приватного права в Україні: освітній вимір»

8 червня 2023 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиції та інновації розвитку приватного права в Україні: освітній вимір». Східно-європейський слов’янський університет виступив одним із співорганізаторів конференції. Конференція відбувалася у змішаному форматі – очно, а для учасників, які не змогли прийняти участь особисто, було забезпечено дистанційну участь за допомогою відеоконференції.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Східно-європейського слов’янського університету  к.і.н. Людмила Несух та ректор Полтавського університету економіки і торгівлі д.і.н., проф. О. Нестуля.

Однією із центральних проблем, яка пронизувала доповіді більшості учасників конференції та постійно виникала у ході обговорення – це відображення у суспільних відносинах та їх правовому регулюванні сучасного виклику Українській державі та її народу – збройній агресії російської федерації.

Цей загальний напрям пронизував доповіді щодо неприйнятності тоталітарних ідеологій та їхньої пропаганди в системі координат войовничої демократії (проф. Галина Лаврик), закріплення приватноправових способів захисту цивільних прав в нормах публічного права (проф. Сергій Короєд), стану та переспектив розвитку житлового законодавства України (проф. Оксана Солдатенко), правового стимулювання субєктів медичного туризму як напряму повоєнного відновлення України (проф. Богдан Деревянко), практичного застосування форм вини у кримінальному провадженні (д.ю.н. Руслан Білокінь) та інших. Було заслухано доповіді усіх учасників конференції, які взяли участь у конференції як очно, так і дистанційно.

За результатами ХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Традиції та інновації розвитку приватного права в Україні: освітній вимір» буде опубліковано збірник наукових праць.

БІЛЬШЕ НОВИН