Eng

26

Інформація для майбутніх вступників щодо пробного ЗНО у 2022 році

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні,  5 січня і триватиме до 22 січня 2022 року.

Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінки якості освіти. Для випускників ЗЗСО, коледжів та технікумів,  випускників минулих років м. Полтави та Полтавської області – https://zno-kharkiv.org.ua/register/.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а потім – результати тестування.

ЗНО з української мови, а також української мови та літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде внести свої відповіді в спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: 19-21 березня – з української мови, української мови та літератури; 26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови та літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію і не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Український центр оцінювання якості освіти 

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти 

Полтавський університет економіки і торгівлі 

Путівник учасника ЗНО

БІЛЬШЕ НОВИН