Eng
185

Італійський вайб та інші особливості стажування в Італії

Цього року 16 студенток #ПУЕТ 1 та 2 курсу спеціальностей “Готельно-ресторанна справа”, “Філологія”, “Туризм” і “Маркетинг” вирушили до Італії проходити фахову практику. Для всієї групи дівчат це перший досвід проходження міжнародного стажування, а для когось – перша подорож за кордон.

Програма #стажування в Італії добігає кінця, через 2 тижні студентки університету почнуть повертатися в Україну, і ми вже можемо підвести підсумки цьогорічної програми:

1️. Прокачали навички та здобули незабутній досвід.

2️. Долали труднощі та досягали найкращих результатів.

3️. Вивчали італійську мову та покращили рівень володіння англійської.

4️. Відкрили нову країну, культуру та нереально смачну кухню.

Студенти про стажування та Італію:

🔸 Чуйко Діана, Решетар Діана, Чуль Світлана та Кирилова Єлизавета:

“Практика в Італії – це коли ти начебто знаходишся в серіалі і кожен день як новий епізод. Люди доброзичливі, відкриті, щирі, турботливі. Практика відкриває багато можливостей, надає змогу стати професіоналками в новій сфері, розвиває соціальні навички, дозволяє вивчити нову мову та покращити англійську. Життя в Італії надає можливість почуватися вільними та поглинутися у вайб сонячної країни”

🔸 Хворост Вікторія:

“Для мене практика в Італії стала вражаючим досвідом зі своїми плюсами та мінусами. І наскільки б не були ці мінуси важкими, прекрасний колектив, його підтримка та допомога, неймовірний краєвид під час роботи та задоволення від спілкування з клієнтами, затьмарюють їх”

🔸 Мунтян Карина:

“Мені подобається, що італійці дуже привітні, веселі. З традиційної кухні подобається звісно паста, смачна тут також піцца і їхні панцеротті. Робота в сфері обслуговування дуже важка, тому що це інша мова, інша країна”

🔸 Мусієць Лілія:

“Від себе можу сказати, що якщо ви плануєте відвідати Італію влітку, то можу вас запевнити, що по приїзду сюди ви отримаєте масу пригод, різноманітні емоції, неймовірні краєвиди, нових друзів та цінні спогади, які закарбуються у вас у пам’яті надовго”

БІЛЬШЕ НОВИН