Eng
42

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ готується до вступної кампанії 2022

Наразі фокус уваги українців знаходиться у площині героїчної боротьби Українського народу та ЗСУ з російськими загарбниками, про те життя продовжується. Очевидно, що можливостей у період  війни обмаль, але це той час для молоді  інвестувати у власний розвиток і вчитися — щоб потім допомагати своїй країні.

12 квітня 2022 року кафедрою фінансів та банківської справи ПУЕТ було організовано зустріч студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування з Відповідальним секретарем Приймальної комісії  ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Куцевол Ольгою.

Під час зустрічі пані Ольга зазначила, що воєнні дії на території нашої держави зумовили тимчасові зміни щодо умов вступної кампанії, та ознайомила студентів із особливостями участі студентів бакалаврів у вступній кампанії у магістратуру 2022 року. Зокрема, акцентовано, що для студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування цього року для вступу у магістратуру запропоновано магістерський тест навчальної компетентності та фаховий іспит у закладі освіти.

Вдячні за довіру нашим студентам, які незалежно від свого вимушеного місцезнаходження сьогодні   пов’язують своє подальше життя та здобуття вищої освіти саме з ПУЕТ!

Слава Україні!

БІЛЬШЕ НОВИН