Eng
31

Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ вкотре зустрічала випускників спеціальності

31 травня 2024 р. в рамках МАРАФОНУ З ЯКОСТІ в Полтавському університеті економіки і торгівлі #ПУЕТ Кафедра фінансів та банківської справи ПУЕТ вкотре зустрічала випускників спеціальності.

Захід у змішаному форматі відбувся під гаслом «Зустріч поколінь: спогади та сучасність!». І дійсно – спілкувалися фінансисти різних поколінь – ті хто завершив навчання в грудні 2023 року – Артур Несен, Макс Діденко, і ті, у кого за плечима 5, 10, 20 років професійного розвитку – Анастасія Ілюха, Світлана Рибакова, Дмитро Рябцев, Антон Сердюк, Роман Москаленко, Іван Міщенко.

Усі присутні із задоволенням поринули у спогади про бурхливе студентське життя під час перегляду фотоальбому та мали можливість прокачати їх під час інтерактивної розважальної гри «Реанімуй свої спогади про студентське життя».

Переможець гри – Антон Сердюк, отримав цінний подарунок -пам’ятну монету НБУ.

Про свої враження від навчання в Alma mater розповідали сьогоднішні студенти. Поза увагою не залишилися питання освітніх програм та запити ринку праці, адже шановні випускники зараз є нашими стейкхолдерами та беруть активну участь у навчальному процесі.

Дякуємо усім, хто долучився до зустрічі та сподіваємося на подальшу співпрацю!!!

РАЗОМ ДО ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ!!!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!

1785
БІЛЬШЕ НОВИН