Eng
64

Кафедрами Універитету було організовано День випускника

26 травня 2023 року, в рамках Тижня якості ПУЕТ, кафедрами Універитету було організовано День випускника та проведено онлайн зустрічі викладачів і студентів із випускниками різних років.

Кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем, в процесі зустрічі з випускниками освітніх програм «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика» спеціальності 051 Економіка, ставили завдання визначення і розуміння того, на скільки університет сприяв реалізації здібностей випускника у процесах виконання своїх професійних обов’язків.

На зустрічі були присутні випускники 2009-2022 років: Єгор Шевченко, Вікторія Глушко, Діана Паламаренко, Дмитро Семикоз, Вікторія Балюк, Інга Козирська, Юлія Тимошенко, Ігор Юрченко. Випускники займають посади на підприємствах та в бізнесі, освіті (завідувач відділу логістичного постачання, інженери інформаційно-аналітичного центру, заступник директора коледжу, завідувач відділу маркетингу, приватний підприємець, аспірант здобуття освітнього рівня PhD, провідний інженер відділу безпеки, заступник директора по інформаційно-логістичному забезпеченню діяльності).

В ході заходу випускники акцентували увагу на потребах їхнього розвитку в майбутньому та актуальністю зв’язку із кафедрою. Обговорення питань з теперішніми студентами та працедавцями по проблемам отримання дуальної освіти.

Кафедра Технологій харчових виробництв і ресторанного господарства має велику кількість талановитих випускників, які стали компетентними фахівцями в різних галузях харчової промисловості та ресторанного бізнесу. На зустрічі своїми професійними успіхами поділилися: Тарас Холод – шеф-кухар ресторану “Сант”; Світлана Смірнова – викладач-методист вищої категорії, Голова методичної комісії професії ресторанного сервісу Державного навчального закладу Олександрійський професійний ліцей; Світлана Стеценко – технолог Кременчуцького міськмолокозаводу; Микола Люлько – бренд-шеф європейських закладів мережі ресторанів «Чорноморка», викладач в Українській асоціації шеф-кухарів; Юрій Діденко – шеф-кухар, консультант з розробки меню та відкриття ресторанних закладів, викладач в Українській асоціації шеф-кухарів.

У здобутках кожного випускника, що долучився до зустрічі, чисельні проєкти, великі і малі підприємства, тонни смачної і корисної продукції, а сьогодні ще й значна волонтерська і благодійна робота.

Зустріч випускників-фінансистів на кафедрі Фінансів та банківської справи відбулася під гаслом «Спогади, досягнення, синергія, співпраця!». На зустрічі своїми спогадами та професійним власним досвідом поділилися: Олександр РОЙ, Дмитро РЯБЦЕВ, Іван МІЩЕНКО, Ніколас БРУСОВ та інші випускники. Цінними для здобувачів були поради щодо акцентів на здобутті практичних навичок під час навчання, сучасних вимог роботодавців, трендів ринку праці та актуальності професії фінансиста тощо, а для викладачів – слова вдячності і рекомендації щодо змісту та наповнення освітніх програм спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Кафедра міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ПУЕТ за 27 років свого існування випустила у світ 22 покоління міжнародників (як громадян України, так і інших держав), які зараз живуть і працюють в різних країнах світу: США, Канаді, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Латвії, Грузії, Азербайджані, Вірменії, Туреччині, КНР, ОАЕ, Єгипті, Судані, Катарі, ПАР, Нігерії, Гані та в багатьох інших.

Випускники спеціальності 242 «Туризм» поділились спогадами про своє студентське життя та власним досвідом практичної діяльності у сфері туризму, зокрема у турагентській діяльності, музейній справі, консалтингових послугах та матеріально-технічному забезпеченні у туризмі. Студенти отримали актуальну інформацію про сучасний стан ринку туристичних послуг, вимоги роботодавців до компетенцій та особистих якостей потенційних працівників у сфері туризму, над якими слід наполегливо працювати в студентські роки.

ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) пишається своїми випускниками та бажає подальших успіхів та перемог!

БІЛЬШЕ НОВИН