Eng

25

Кіберполіція попереджає про атаки, спрямовані на отримання доступу до облікових записів Telegram

Злочинці розповсюджували повідомлення з посиланнями на начебто вебсайт Telegram для отримання несанкціонованого доступу до облікових записів згаданого сервісу, в тому числі з можливістю перехоплення одноразового коду з SMS.  

Фахівці Департаменту кіберполіції та Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA дослідили цільові атаки на громадян України.   У результаті подібних атак зловмисники викрадають дані сесії, перелік контактів та історії листування.   Українські кіберфахівці заблокували хостинг, з якого велися атаки, однак зловмисники «переїжджають» на хостинги рф.  

❗️Закликаємо бути пильними та у жодному разі не переходити за підозрілими посиланнями. Також варто встановити додатковий пароль для двоетапної автентифікації в Telegram (разом із кодом, що надходить SMS).

Додатково необхідно у налаштуваннях Телеграму завершити усі сеанси, крім поточного.   У разі отримання подібних повідомлень просимо терміново інформувати суб’єкти забезпечення кібербезпеки України з метою вжиття невідкладних заходів з блокування шкідливих вебресурсів.  

БІЛЬШЕ НОВИН