Eng
168

Кольцова Вероніка: «Неймовірно рада що вступила саме в ПУЕТ на  Харчові технології»

Наші першокурсники – активні, креативні, цілеспрямовані! За перші тижні навчання вони встигли познайомитись з університетом, відвідати перші заняття, знайти друзів та однодумців і навіть з’їздити до рідної школи та поділитися першими враженнями про студентське життя в університеті!

Кольцова Вероніка поділилася  з нам  своїми враженнями від студентського життя:

«Я навчаюся в університеті лише три тижні, але із захопленням можу сказати, що  неймовірно рада, що обрала для навчання саме ПУЕТ і дуже перспективну спеціальність  Харчові технології.  У нас енергійні викладачі, які завжди на одній хвилі зі студентами. Якщо в школі було незручно сказати вчителю, що не зрозуміла тему, то тут  навпаки, задаю питання, які мене насправді цікавлять.  І якщо я щось не розумію, то на практичних заняттях сміло можна розібратися з допомогою викладача та цілої аудиторією одногрупників. Також приємно вражають сучасні лабораторії та кабінети, які ми використовуємо для занять».

Вероніка ти з Київської області, як знайшла університет в Полтаві?

 «Знайшла я наш університет на просторах Інтернету, бо давно знала на яку саме спеціальність хочу вступити. Перший приїзд до Полтави видався вражаючим, мене прийняли дуже привітливо,  саме з того моменту я  думати не хотіла про  інші навчальні заклади. Можливості ПУЕТ дуже круті, нам надається практика за кордоном на гарних умовах, диплом європейського зразка. Та я впевнена, що є ще багато можливостей про які я буду дізнаватись далі заглиблюючись в навчання та проживаючі  студентське життя».

За цей час навчання в університеті ти встигла навіть відвідати школу в якій навчалася?

«Так під час моєї першої поїздки додому мала нагоду відвідати заклад в якому навчалася до вступу в ПУЕТ. Розповіла вчителям та учням про свої перші кроки в університеті, студентське життя та свою майбутню професію. Відвідала Морозівський та Волошинівський НВК Київської області. До речі,  вступна компанія в ПУЕТ ще триває до 20 вересня і на спеціальність Харчові технології є можливість вступити без НМТ. Принагідно запрошую всіх приєднуватись. Будемо разом відкривати можливості Харчових технологій в ПУЕТ».

БІЛЬШЕ НОВИН