Eng
67

Команда Полтавського університету економіки і торгівлі успішно реалізувала проєкт Creative Spark

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Протягом трьох років команда ПУЕТ спільно з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», а також Портсмутським університетом (Велика Британія) реалізовували проєкт Creative Spark. За ці роки був розроблений і впроваджений в освітній процес курс «Креативне підприємництво», на основі якого був створений відкритий відео-курс ( https://cabinet.puet.edu.ua/creative-spark/register), сотні людей відвідали наші тренінги та лекції, вийшов у світ аудіо-подкаст «Від мистецтва до індустрії» (прослухати можете тут https://bit.ly/39QjzZD) і це ще далеко не всі активності проєкту. Студентам ПУЕТ надзвичайно запам’яталися наш «Winter Camp» з креативного підприємництва, який ми проводили на базі дитячого оздоровчого центру «Миргородський», а також онлайн-буткемпи, які вже відбувалися під час пандемії. Завдяки підтримці Британської Ради ми створили дистанційний курс з креативного підприємництва, який розміщений у системі дистанційного навчання ПУЕТ, а також розробили вибіркову дисципліну, яка реалізується для студентів університету. Все це забезпечує сталість проєкту.

Але головне, це те, що наш проєкт дав життя новим заходам у сфері розвитку креативного підприємництва, розширюється коло наших партнерів та бенефіціарів. Будемо докладати зусиль для того, щоб масштаби наших освітніх заходів та ініціатив з розвитку підприємництва розширювалися і надалі. Користуючись нагодою, дякуємо Британській Раді за підтримку!

БІЛЬШЕ НОВИН