Eng
48

КОМАНДА ПУЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ ОСОБИСТІСНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У ШКОЛІ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розвиток лідерства та лідерських якостей як надважлива професійна й особистісна складова компетентності учнівської молоді – важлива умова становлення та утвердження принципово нових фахівців в усіх сферах діяльності українського суспільства. Це потужний вклад у формування майбутнього нашої країни – успішної та процвітаючої України!

Команда ПУЕТ усвідомлює надважливість розвитку лідерства та лідерських якостей в учнівської молоді нашого регіону. Ця ідея знайшла підтримку у професіоналів-педагогів із Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. Остроградського (ПОІПО). Спільними зусиллями та за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради була організована Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області.

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект для учнів нашого регіону, що стартував у червні 2018 року. Він дозволяє опанувати авторські методики розвитку лідерських якостей, узяти участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проекти. До проекту долучилися лідери шкільного самоврядування шкіл Полтавської області. Слухачі школи опановують лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та беруть участь у тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки.

Сьогодні Школа лідерів учнівського самоврядування працює на повну силу та набирає популярність у нашому регіоні. Так, фахові тренери С. І. Нестуля (директор Науково-навчального Інституту лідерства), Л. В. Рудич (доцент кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії) разом із студентами-волонтерами Галіченко Анастасією й Зайцем Ярославом провели тренінгові заняття «Лідер і команда: основи командної роботи».

16.10.2018 на базі ПУЕТ проведено тренінг для учнівських лідерів м. Полтава, Полтавського та Решетилівського районів (тренер С. І. Нестуля).

17.10.2018 на базі ЗОШ № 11 м. Кременчук проведено тренінг для учнівських лідерів м. Кременчук, м. Горішні Плавні (тренер Л. В.  Рудич).

18.10.2018 на базі ЗОШ № 4 м. Лубни проведено тренінг для учнівських лідерів м. Лубни та Лубенського району (тренер Л. В. Рудич).

Професійними тренерами-модераторами забезпечується комплексний педагогічний підхід до виявлення, формування та подальшого розвитку лідерських якостей учнівської молоді з урахуванням вікових і психологічних особливостей шкільної молоді. Особливістю реалізації цього проекту є те, що поряд з навчальними, тренінговими інтенсивами постійно діє зворотній зв’язок міжучасниками у дистанційному середовищі, що забезпечує індивідуальний та особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу в рамках проекту.

Учасники висловили свою зацікавленість у продовженні такої співпраці з командою ПУЕТ та ПОІПО.

Бажаємо учасникам успішного освоєння тренінгового курсу та якнайскорішої реалізації життєвих, освітніх та професійних планів! Ви – лідери України, її майбутнє та гаранти процвітання та добробуту!

Ми щиро дякуємо участникам та запрошуємо до подальшої плідної співпраці.

1785
БІЛЬШЕ НОВИН