Eng
75

КОМАНДА ПУЕТ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПЛАНОВІЙ ПРОЕКТНІЙ ЗУСТРІЧІ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ AESOP В УНІВЕРСИТЕТІ ХАЗАР (м. Баку, Азербайджан)

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» є активним учасником проекту Erasmus+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» у складі консорціуму університетів з України, Грузії, Азербайджану, Італії, Польщі, Португалії, Австрії, Фінляндії та Великої Британії. Головною метою проекту є розроблення, запровадження та забезпечення сталості функціонування інституту омбудсмена в університетах України, Грузії та Азербайджану.

Команда ПУЕТ у складі директора ІЕУІТ К. С. Вергал, Директора МІПК І. В. Пахомової та студентського омбудсмена В. В. Карманенка взяла участь у зустрічі управління проектом в Університеті Хазар.

У ході проектної комунікації було обговорено загальний стан реалізації проекту учасниками, поточну ситуацію (цілі, робочі пакети, діяльність, управління), оцінка результатів реалізації проекту університетами-партнерами. Партнерами ЄС було зроблено коментарі, надано пропозиції щодо подальшого розвитку результатів проекту та забезпечення його сталості.

БІЛЬШЕ НОВИН