Eng
42

КОМАНДА СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНОГО ЮРИДИЧНОГО ЦЕНТРУ “ПРАВОВА СТУДІЯ” ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ГАКАТОНІ STREET LAW 2024

Конкурс “StreetLawFest” 2024 року видався надзвичайно цікавим і інформативним. Протягом 4 днів учасникам вдалося прослухати 5 вебінарів та воркшопів, а також виконати 3 завдання, які були спрямовані на креативність команд. У Гакатоні взяли участь 25 талановитих команд, які доклали немалих зусиль, щоб створити крутий просвітницький продукт.

На виконання завдань командам було надано 200 годин. У цьому їм допомагали експерти, які проводили інформативні воркшопи, а також надавали конструктивні поради стосовно запропонованих завдань. Кожна команда була налаштована на перемогу, що тільки додавало стимулу для вдосконалення своїх продуктів і самого себе.

Команда Полтавського університету економіки і торгівлі у складі студентів 2 курсу спеціальності “Право” Ковальова Михайла та Захаренко Єлизавети із задоволенням взяла участь у Гакатоні 2024.

Відкриття конкурсу відбулося 04.11.2024 року. В цей же день до уваги учасників було запропоновано 3 воркшопи. Перший воркшоп на тему ” Від боротьби з корупцією до сприяння доброчесності: зміна парадигми” провела Ірина Тимченко, керівник відділу розбудови спроможності і доброчесності публічного сектору Управління просвітницької роботи та навчальних програм НАЗК.

Другий воркшоп – Професія комплаєнс офіцера, провів Гліб Бакалов, Голова виконавчого комітету UNIC, головний комплаєнс офіцер НЕК “Укренерго”. І останній третій воркшоп, першого дня був проведений Юлією Ломжець, головою Асоціації юридичних клінік України, тема воркшопу була присвячена створенню правопросвітницьких заходів.

Під кінець першого дня Гакатону, команди отримали перше завдання: підготувати конспект-чернетку майбутнього просвітницького продукту.

06.11.2024 року, другий день Гакатону Street law, був дуже насиченим, адже команди представляли суддям свої конспекти-чернетки. Цього ж дня учасники мали нагоду прослухати воркшоп “Методики Street Law”, який провела Емі Уоллес, професор-ад’юнкт Нью Йорської школи права, представниця міжнародної організації STREET LAW, INC. У кінці дня команди отримали друге завдання: підготувати графічне доповнення до розробленого уроку та презентувати його.

Гакатон продовжився 08.11.2024 року з воркшопу “Етика у бізнесі успіхи та провали” від Катерини Дацко, виконавчої директорки ГО “Фундація інституційного розвитку”. Третій день Гакатону 2024 закінчився, презентуванням командами своїх завдань суддям та отриманням останнього завдання. Суть завдання полягала, у створенні правопросвітнього відеосюжету або створення гри.

Останній день Гакатону припав на 14.11.2024 року і розпочався з двох воркшопів. Перший воркшоп був проведений Богданом Осадчим, детективом НАБУ, і тема воркшопу була “НАБУ та доброчесність: від теорії до реальних кейсів”. Далі відбувся воркшоп “Стандарти академічної доброчесності: від теорії до практики” автором цього воркшопу був Євген Письменський, професор кафедри права та публічного управління ЗВО “Університет Короля Данила”, д.ю.н., професор. На кінець четвертого дня команди презентували суддям третє завдання. Завершився день підведенням підсумків змагання.

Команда ПУЕТу – Legal Intellectuals за час проходження Гакатону Street law підготувала новий, цікавий просвітницький продукт, наповнений різними інтерактивами, презентаціями, відео та іграми.

Команда дуже вдячна кожному, хто причетний до організації Гакатону, за можливість взяти участь у такому конкурсі, за неймовірні емоції,  позитив,  приділений час і за збагачення знань у сфері Street law.

БІЛЬШЕ НОВИН