Eng

25

Конференція студентів університету

22 лютого 2022 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулася щорічна звітна Конференція студентів університету та Звітно-виборні конференції Науково-навчального інституту денної освіти, Науково-навчального інституту міжнародної освіти. Конференції пройшли в режимі онлайн. Явка студентів була на високому рівні. Це свідчить про ініціативність, долученість до спільної справи, командність та єдність довкола спільних демократичних та самоврядних цінностей у ПУЕТ.

В роботі Конференцій взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура, директорка Навчально-наукового денної освіти Аліна Ткаченко та проректор з міжнародних з’язків, в.о. директор Навчально-наукового інституту міжнародної освіти Сергій Гаркуша.

На порядку денному Конференції студентів розглянуті такі питання:

  1. Звіт голови Студентської ради університету.
  2. Зміни до Положення про студентське самоврядування ПУЕТ.
  3. Про обрання та затвердження кількісного й особового складу виборчої комісії голови Студентської ради університету.

На звітно-виборних  конференціях Інститутів обрані виконавчі органи студентського самоврядування  Начально-наукового інститут денної освіти та Начально-наукового інституту міжнародної освіти. 

Вітаємо студентів ПУЕТ з обранням до виконавчих органів студентського самоврядування, бажаємо плідної роботи задля розвитку університетської спільноти.

65
БІЛЬШЕ НОВИН