Eng
61

КООПЕРАЦІЯ ТО Є СИЛА

«Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного заради процвітання України» – головна мета Ради ректорів і директорі закладів вищої та фахової передвищої освіти споживчої кооперації України, що відбулася 19-21 липня 2023 року в онлайн режимі під головуванням Лідії Войнаш.

Під час заходу був розглянутий проєкт Положення про атестацію педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти системи кооперативної освіти Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілка) та напрацьовані пропозиції з його поліпшення. Також Лідією Войнаш було ознайомлено з переліком необхідних положень у закладах фахової передвищої освіти відповідно до вимог нормативних актів.

Велика увага приділена досвіду організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та запропоновані шляхи підвищення його ефективності у новому 2023-2024 навчальному році.

Наталія Педченко поділилася  Досвідом проведення Тижнів якості в Полтавському університеті економіки і торгівлі, основна мета яких об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін (внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів): здобувачів вищої освіти, роботодавців, випускників, академічної спільноти, які мають легітимний інтерес у поліпшені якості організації освітнього процесу в університеті, і внесок яких є основою успіху освітньої програми.

Не залишилися осторонь і міжнародна співпраця, а саме можливості програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. для закладів фахової передвищої освіти – VET від Юлії Перегуди та напрями співпраці з Асоціацією «Польські готелі незалежні» від Марти Барни.

Досвідом надання волонтерської допомоги закладами вищої та фахової передвищої освіти споживчої кооперації України Збройним Силам України, іншим військовим формуванням під час дії воєнного стану, надання волонтерської допомоги внутрішньо переміщеним особам поділилися всі директори та ректори кооперативних закладів вищої освіти.

Так тримати!!!!

БІЛЬШЕ НОВИН