Eng
41

Літні студії УТВ

29.06.2024 День міста Полтави!

Слухачі Університету третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі та ГО «Центр освіти дорослих» зібралися на «Літні студії УТВ».

Перед початком лекції родина ПУЕТ відзначила двох своїх слухачок: Наталію Трифонівну Пашову, якій 23.06 виповнилось 90 років. Та Марію Спиридонівну Сльоту, якій 29.06.24 виповнилося 89 років
Обидві слухачки вже шість років є прихильницями концепції «навчання впродовж життя», відвідують різні курси в УТВ, пропусків не допускають.

Слухачок з поважним 90-річним ювілеєм та Днем народження привітали колеги, викладачі, одногрупники та гості ПУЕТ. 

Заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко вручив грамоту від начальника ОВА Філіпа Проніна. Пашовій Н.Т. Побажав ще 10 років залишатися такою ж бойовою, оптимістичною і продовжувати навчатися впродовж життя та бути прикладом спраглості до знань для молоді, підтримки ментального та фізичного здоров’я для своїх однолітків.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко вручив грамоту Сльоті Марії Спиридонівні за стійкість, відданість Полтавській територіальній громаді, невтомність в оволодінні новими знаннями і навичками, постійний саморозвиток та у зв’язку з 89- річчям з Дня народження!

Ректор ПУЕТ Вручив квіти та солодкі подарунки достойним і поважним студентам – слухачкам Університету третього віку.

Гості також привітали присутніх з Днем міста та Днем Конституції, побажал довго залишатися здоровими та активними.

Олексій Нестуля вручив Подяку ректора нашому незмінному лектору, зустрічі з яким завжди змістовні, інформативні, наповнені любов’ю до рідного краю до викладацької професії, до невтомного наукового пошуку- професору Леоніду Миколайовичу Булаві.

Далі «Літні студії УТВ» продовжились лекцією поважного професора. Тема лекціі, приурочена до Дня міста, «Біографічні розвідки в контексті дослідження історичних районів Полтави». Про видатних людей, які народилися чи жили в Полтаві.

Лекція була дуже цікавою, відкривала нові, невідомі сторінки історіі життя видатних полтавців. Як зазначила одна із слухачок, Булава Леонід Миколайович для мене найкращий лектор – «мій герой в краєзнавстві».

Проєкт «Університет третього віку» ПУЕТ реалізується вже шість років для людей поввжнооо віку. Цьогоріч 568 слухачів ЛПВ завершили навчальний рік.

Під час літніх канікул вже другий рік поспіль ми збираємо «Літні студії УТВ», зустрічі з цікавими людьми.

Щосуботи влітку слухачі за добровільним бажанням та узгодженням з тренером, проводять заняття з Хореографії.

Зацікавлених людей поважного віку чекаємо на наших «Літніх студіях» на «Літній майстерні» та з початком занять у вересні на навчання в аудиторіях УТВ.

Дякуємо ЗСУ

Донатимо!

Віримо в ПеремогуУкраїни!

БІЛЬШЕ НОВИН