Eng

39

Медичні консультації переселенцям від волонтерів з Великобританії

Широкомасштабна агресія рф в Україну викликала осуд і гнів усього цивілізованого світу. А ще – бажання допомогти українському народові у його боротьбі проти сил зла. Вона виявляється у постачанні зброї для ЗСУ, гуманітарних  вантажів для населення міст і сіл, які опинилися у зоні активних бойових дій та вимушених переселенців. Волонтери з різних країн надають останнім також психологічну підтримку, матеріальну та фінансову допомогу, ліки та ін.

Благодійний фонд з Великобританії «UK-med» зусиллями лікарів-волонтерів організував консультування та надання медичної допомоги вимушеним переселенцям та іншим соціально вразливим категоріям населення. На Полтавщини вони вже працювали в багатьох містах і селах.

А 29 квітня розпочали свою роботу в медичному пункті Полтавського університету економіки і торгівлі. На консультації британських медиків-волонтерів завітали не лише переселенці, які проживають у гуртожитках ПУЕТ, а й в навколишніх будинках, освітніх закладах міста. Ніхто з них не залишився без уваги й кваліфікованої допомоги досвідчених медиків з Великої Британії, які ще кілька днів поспіль будуть працювати в університетському медпункті.

Дякуємо нашим партнерам.

Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН