Eng
81

Міський етап обласного чемпіонату «Крок до бізнесу»

Міський етап обласного чемпіонату «Крок до бізнесу»

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся міський етап обласного чемпіонату «Крок до бізнесу». Його мета – популяризація підприємницької діяльності серед учнівської молоді, підвищення обізнаності з питань розвитку підприємництва.  В міському етапі бізнес-гри «Крок до бізнесу» взяли участь 6 команд закладів середньої освіти Полтавської територіальної громади: ліцей № 13 «Успіх», ліцей №14 «Здоров’я», ліцей 17 «Інтелект», ліцей № 33, ЗОШ № 19 та 26.

Привітали учасників міського етапу чемпіонату «Крок до бізнесу» проректор з науково-педагогічної роботи – Олександр Манжура, директорка Навчально-науково інституту денної освіти ПУЕТ – Аліна Ткаченко та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради – Наталія Горпинченко. Вони відзначили важливість підприємницької освіти серед молоді для розвитку економіки України і побажали учасникам бути такими ж незламними, яким є український бізнес, на шляху до своєї мети. За популяризацію підприємництва, підготовку команд до участі в Чемпіонаті керівники команд-вчителів закладів загальної середньої освіти: Анастасія Мусієнко, Сергій Дорфман, Олена Блажієвська, Ірина Гончар, Олена Зайцева, Людмила Лавриненко були відзначені подяками ректора університету Олексія Нестулі.

За словами організатора чемпіонату – доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ – Ігоря Юрка, бізнес-симуляція «Крок до бізнесу» розвиває у молоді навички командної роботи, стимулює лідерські якості, вчить ухвалювати аргументовані рішення. Як свідчить практика, у цій грі проявляються математичні здібності та інтуїція майбутніх менеджерів, маркетологів, власників бізнесу… Тому, вона цікава та корисна як для студентів, учнів коледжів, так і для підприємців.

Ідея гри полягає в тому, що учасники змагання мають заробити у віртуальних магазинах максимальний акумульований прибуток за чотири квартали – напрацювати різні стратегії, товарний асортимент, сформувати бюджет реклами і націнки на продукцію. Команда, яка отримає найбільший акумульований прибуток, перемагає.

У півфіналах та фіналі учасники продемонстрували вміння логічно мислити, працювати в умовах невизначеності, прогнозувати розвиток ринку, брати відповідальність за прийняті рішення. Усі команди Чемпіонату в підсумку гри отримали відмінні результати. Кожна з них заробила не менше мільйона прибутку (щоправда, віртуальних гривень).

Найуспішнішою стала команда «Щозабізнес» (ЗОШ № 19). Друге місце – у «СіДі-26» (ЗОШ № 26). А третє розділили «Смак де люкс» (ліцей № 33) і «Колосок» (ліцей № 17). Усі учасники змагання відзначені подяками ректора університету. Команди-переможці міського етапу – грамотами та грошовою премією.

Вітаємо переможців і чекаємо на зустріч на обласному етапі чемпіонату «Крок до бізнесу».

БІЛЬШЕ НОВИН