Eng
82

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Вплив глобалізаційних процесів та цифрової трансформації на формування міжнародного економічного клімату та фінансової екосистеми»

Шановні викладачі закладів вищої освіти,
представники органів державного управління та місцевого самоврядування, підприємств, фінансових установ, громадських організацій, докторанти, аспіранти!

Запрошуємо до участі у роботі міждисциплінарної Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Вплив глобалізаційних процесів та цифрової трансформації на формування міжнародного економічного клімату та фінансової екосистеми», яка проводиться Полтавським університетом економіки  і торгівлі (кафедра міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин та кафедра фінансів, банківської справи та страхування). Захід  відбудеться 28 березня 2024 р. у м. Полтава.

Мета конференції полягає у створенні платформи для обміну досвідом, знаннями та інноваційними ідеями між експертами, вченими та практиками у сфері економіки та фінансів, обговорення впливу глобалізаційних та цифрових трансформацій на фінансову сферу та у міжнародному економічному контексті.

Інформаційний лист

Information Letter

БІЛЬШЕ НОВИН