Eng

27

Міжнародний день студента в ПУЕТ

Студентські  роки – це незабутній період. Це свято зближує та об’єднує молодих людей з усього світу. Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі багатогранні, талановиті, креативні особистості,  завжди впевнено почувають себе в потоці наукової інформації, знаходять найкращі рішення та прагнуть досконалості.

В цей день вітали студентську молодь ректор, професор Олексій Нестуля, проректори, директори Навчально-наукових Інститутів, викладачі та співробітники університету.

  Наші Студенти завжди гідно представляють університет на всіх майданчиках, є активними учасники міських, регіональних та всеукраїнських змагань та конкурсів. В рамках заходу відбулося нагородження Подяками Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації студентів військової підготовки ПУЕТ, переможців щорічного обласного заходу з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва 2021», а також відзнаками університету кращих з кращих студентів у номінаціях: «Лідерський потенціал», «Найвищий академічний рейтинг», «Кращий науковий діяч», «Кращий спортсмен», «Іміджмейкер ПУЕТ», «Майбутній підприємець», «Кращий староста академічної групи», «Громадський активіст». Особливо приємно, що за короткий час навчання в університеті гучно заявили про себе наші першокурсники, які отримали відзнаки в номінації «Вдалий старт».

Дякуємо за неповторну атмосферу свята вокалістам: Лізі Дикій, Карині Наріжняк, Валерії Торяник, Поліні Морозюк, Яні Правденко, танцювальному колектив PUET PwF та неймовірно згуртованим, талановитим та не передбачуваним студентам групи КН – 11.

Бажаємо успіхів та нових звершень!

БІЛЬШЕ НОВИН