Eng
53

Міжнародний день захисту дітей у ПУЕТ

На сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила у Парижі у 1949 році, було ініційовано щорічне проведення Дня захисту дітей. Його необхідність обґрунтовувалась потребою привернути увагу суспільства до долі дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої світової війни. Демократичні організації тим самим прагнули  не допустити подібних трагедій у майбутньому.

          Їх заклик було почуто. І вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах світу уперше відсвяткували Міжнародний день захисту дітей. З того часу воно стало традиційним.

          На жаль, його актуальність не лише не зменшилась, а з початком широкомасштабної війни рф проти України зросла. Сотні вбитих і поранених, сотні тисяч депортованих до росії українських дітей промовисто кличуть світ стати на їх захист. Вони мріють повернутися до рідних домівок, садочків, сісти за парти відбудованих шкіл, просто –  радіти мирному життю.

          Колектив університету в цей день особливу увагу приділив дітям переселенців, які разом з своїми рідними проживають у гуртожитках. Таких у нас 70 осіб – віком від кількох місяців до 18 років. Для них сьогодні не лише смаколики, морозиво  й солодощі до святкового обіду, а ще й концерт артистів Полтавської обласної філармонії. Дякуємо артистам та нашим благодійникам – Полтавській обласній організації Червоного Хреста в Україні, гуманітарним місіям ООН, ТОВ «ФМ Хладопром».

          Вітаємо зі святом!

          Все буде Україна!

1740
БІЛЬШЕ НОВИН