Eng

27

Міжнародний вебінар «Міста, що навчаються, за мир в Україні» за участі DVV International та Корейської асоціації міст, що навчаються впродовж життя

Вже кілька років поспіль на базі ПУЕТ працює Центр освіти дорослих (ЦОД). Він створений за ініціативи ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» за фінансової підтримки німецького фонду DVV International в Україні, до якої долучилась також Полтавська міська рада, одною з перших в Україні прийнявши  Програму «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки».

         Така синергія зусиль дала можливість забезпечити успішну діяльність  Університету третього віку, реалізацію системних освітніх програм для соціально вразливих категорій населення Полтави. Проекти ЦОД неодноразово ставали переможцями конкурсів  Української асоціації освіти дорослих. Відіграли також не останню роль у включенні Полтави до числа кандидатів до мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються впродовж життя. 

         Тож, запрошення на вебінар ініціаторки усіх цих проектів,  директорки Навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ Світлани Нестулі та директорки КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Тетяни Татаріної не було випадковим.

         Вразило відкриття семінару: всесвітньовідому «Мелодію ля-мінор» Мирослава Скорика виконав корейський піаніст Lee Seung-yoon. З  вітальними промовами до учасників вебінару звернулися:

  • Kwak Sang-wook, мер міста Осан, керівник Корейської асоціації міст, що навчаються впродовж життя;
  • Уве Гартеншлєгєр, президент Європейської асоціації освіти дорослих, заступник директора DVV International;
  • Han, Kyung Koo, Генеральний секретар Національної комісії Кореї у справах ЮНЕСКО;
  • Kang, Dae Joong, президент Національного інституту навчання впродовж життя.

Співорганізатори вебінару презентували відео про діяльність Корейської асоціації міст, що навчаються впродовж життя (KALLC) та українських міст, що навчаються. Після цього представники міст України (Мелітополь, Нікополь, Суми, Львів, Полтава) ознайомили учасників вебінару з особливостями їх роботи після початку війни рф проти України. Зокрема у презентації Світлани Нестулі та Тетяни Татаріної висвітлені основні напрями діяльності Центру освіти дорослих, Університету третього віку в Полтаві.

         DVV International презентував  основні напрямки допомоги  Україні та ініціював обговорення пропозицій спільних дій та дії кожної країни  заради миру в Україні.

         Завершився вебінар церемонією збору пожертв для фонду підтримки України від KALLC та флеш-мобом «МИР УКРАЇНІ».

         Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН