Eng

25

Ми не тільки навчаємо, але й робимо життя наших слухачів насиченим та цікавим

Активні люди прагнуть залишатися в тонусі в будь-якому віці. Наші слухачі  Університету третього віку – оптимісти!  Вони  отримують задоволення від занять. Живуть в гармонії із собою і навколишнім світом. «Мені цікаво в житті все !»  –  говорять вони.  

9  жовтня  2021 року слухачі Університету третього віку відвідали заняття   з  дотриманням санітарно-епідемічних норм  та карантинних обмежень,  з  таких навчальних дисциплін  першого блоку: «Англійська мова», «Інформаційно-комунікативні технології», «Психологія 55+», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистісний розвиток», «Хочу жити в якісному світі». Заняття відбулися, як завжди,  у теплій та позитивній атмосфері, що сприяло кращому оволодінню новим матеріалом та закріпленню вже пройденого. Також були проведені пари з дисциплін другого блоку: «Фізична культура 55+», «Хореографія», заняття з йоги та скандинавської ходьби, творчої лабораторії «Креативна пані», «Майстер-клас», «Справжня леді», «Арт-терапія»,  «Філософсько-релігійні студії», «Центр мистецтв і дозвілля».

На занятті  «Соціально-адаптивного курсу» відбулася зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області,  старшим лейтенантом поліції Аліною Кондратенко, яка провела роз’яснювальну роботу щодо попередження шахрайства. Проблема вчинення злочинів через мережу Інтернет з кожним роком набирає обертів. Ситуації шахрайства, пов’язані з дзвінком або sms-повідомленням від працівника ненаявного  банку з метою незаконного отримання персональних даних або даних банківської картки, афери про надзвичайну ситуацію з рідними, вітання з фейковим виграшем та покупки через інтернет-магазини за попередньою оплатою все частіше зустрічаються в повсякденному житті. Як розпізнати шахрая та яких правил безпеки варто дотримуватися, щоб не потрапити на гачок злочинця дізналися під час занять слухачі університету третього віку, бо  найкращим способом боротьби з правопорушеннями були й залишаються правова грамотність і пильність.

68
БІЛЬШЕ НОВИН