Eng

27

Нагородження до 60-річчя ПУЕТ

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив відділу студентської документації на чолі з Борщенко Юлією Валеріївною з нагородженням грамотою за якісний документообіг в університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив канцелярії на чолі з Циганюк Оленою Михайлівною з нагородженням грамотою за фаховість документообігу університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив приймальної комісії на чолі з Куцевол Ольгою Сергіївною з нагородженням грамотою за фаховий супровід вступної кампанії!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив відділу кадрів на чолі з Драгіною Ольгою Францівною з нагородженням грамотою за формування та розвиток кадрової політики університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив навчально-наукового інформаційного центру на чолі з Іващенком Максимом Миколайовичем з нагородженням грамотою за інформаційний розвиток університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив центру інформаційного забезпечення освітнього процесу на чолі з Діденко Ларисою Миколаївною з нагородженням грамотою за високий рівень представлення та промоції результатів дослідницької діяльності!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти на чолі з Гасій Оленою Володимирівною з нагородженням грамотою за поширення основних принципів забезпечення якості вищої освіти!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив фінансово-економічного управління на чолі з Зінчик Світланою Миколаївною з нагородженням грамотою за результативне стратегічне планування фінансової політики університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив адміністративно-господарчої частини на чолі з Соколенко Наталією Миколаївною з нагородженням грамотою за збереження, розвиток та примноження матеріально-технічної бази університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив начально-наукового інституту інноваційних технологій управління на чолі з Лев Тетяною Олексіївною з нагородженням грамотою за збереження, розвиток та примноження інноваційних технологій в університеті!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання на чолі з Шимановською Віталіною Леонідівною з нагородженням грамотою за успішну організацію освітнього процесу за дистанційними технологіями навчання!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив навчально-наукового інституту денної освіти на чолі з Ткаченко Аліної Сергіївною з нагородженням грамотою за діджиталізацію менеджменту освітнього процесу!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив навчально-наукового інституту міжнародної освіти на чолі з Гаркушою Сергієм Володимировичем з нагородженням грамотою за високі показники результативності у міжнародній освіті!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив начально-наукового інституту лідерства на чолі з Нестулею Світланою Іванівною з нагородженням грамотою за реалізацію стратегічних векторів розвитку університету та формування університету лідерського типу!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо колектив міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації на чолі з Колісник Тетяною Олегівною з нагородженням грамотою за успішну реалізацію підприємницького вектору розвитку університету!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо Студентську раду на чолі з Акулович Анною з нагородженням грамотою за рівноцінне та надійну партнерство, активну участь у житті університету та формування закладу вищої освіти лідерського типу!

З нагоди #60роківуспіхуПУЕТ вітаємо ректора університету Олексія Нестулю з нагородженням грамотою за турботу та підтримку 100 000 ПУЕТівської родини!

70
БІЛЬШЕ НОВИН