Eng

Науковий ідеатон “True Наука: знайомство та практика досліджень”

Студенти, магістри та поціновувачі науки, встигніть зареєструватися на науковий ідеатон “True Наука: знайомство та практика досліджень”. Буде цікаво!

Ідеатон – конкурс наукових ідей і досліджень, які стосуються розв’язання поставлених заздалегідь наукових завдань.

Учасники отримають унікальну можливість перевірити свої гіпотези на сучасному обладнанні та отримати фахову експертизу провідних науковців України.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/Pz2esvaALXUMLm9f7
(до 01.12 включно)

НАПРЯМИ ДЛЯ РОБОТИ КОМАНД (на вибір учасників):

• Сучасні технології з’єднання матеріалів в контексті проєктування відповідальних конструкцій.
    Дослідження нових матеріалів для адитивних технологій (3Д принтінг).
  • Комп’ютерна біофізика: чи можна використовувати ДНК в літій-іонних акумуляторах?
  • Комп’ютерні моделі взаємодії клітини з навколишнім середовищем
  • Комп’ютерне моделювання задачі про m-комівояжерів для оптимальних маршрутів в задачах логістики
  • Актуальні потреби військових та цивільних саперів у створенні засобів, обладнання та інструментів для розмінування територій.

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ:

• можливість провести прикладне наукове дослідження за обраним напрямом,
  • підтримка менторів – досвідчених фахівців-науковців,
  • матеріально-технічне забезпечення проведення наукової роботи,
  • призи та винагорода переможцям.

ДЛЯ КОМАНД-ПЕРЕМОЖЦІВ:

• Експертна і ресурсна підтримка проєкту-переможця від Noosphere Engineering School (в рамках програми підтримки NES)
  • Експертна і фінансова підтримка від НАНУ: безпосередня робота студентів з менторами від КАУ; матеріально-технічне забезпечення проведення роботи (прилади, програмне забезпечення і т.ін.)
  • Подарунки від партнерів заходу.

Формат участі: команди (1-5 осіб), онлайн і офлайн (за вибором учасника).

ЕТАПИ ІДЕАТОНУ:

• Ознайомчі вебінари від провідних науковців України, в яких розкриваються головні виклики та задачі ідеатону.
  • Реєстрація від студентських команд (1-5 людини).
  • Зустріч команд з менторами, знайомство, формування та обговорення завдань (1-3 грудня)
  • Робота команд за підтримки менторів – провідних науковців України (4 грудня 2023-12 січня 2024): команда працює над перевіркою своїх ідей, формулює гіпотезу та проводить відповідне дослідження.
  • Фінальні презентації. Народження переможців.

Формат проведення змішаний: онлайн у zoom (або офлайн за адресою: Освітньо-науковий простір КАУ)

Реєструйтесь для участі в ідеатоні: https://forms.gle/Pz2esvaALXUMLm9f7

БІЛЬШЕ НОВИН