Eng

30

Навчальні формати «Навчаємо підприємництву: хто і як? Досвід партнерів Creative Spark»

Навички підприємництва у студентів та молоді – наскрізна компетенція 21 століття. Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2024 року у пріоритеті «Розвиток інновацій» робить фокус на створенні та впровадженні власних розробок серед студентів, науковців, молодих вчених та винахідників.

Тож які ж формати навчання ефективні для розвитку навичок підприємництва? Де шукати приклади та експертизу українським закладам вищої освіти та іншим зацікавленим організаціям?

За ініціативи Британської Ради в Україні було розроблено каталог навчальних форматів для розвитку підприємницьких навичок студентів.

Ознайомитися з каталогом 

25 березня відбулася онлайн-презентація. Під час заходу були розглянуті основні підходи щодо розвитку підприємницьких навичок у системі вищої освіти України; знайомство аудиторії із каталогом навчальних форматів, які використовують партнери програми Creative Spark та відбулася практична демонстрація одного із форматів, який можна адаптувати у роботі зі студентами.

Онлайн-презентацію можна переглянути у записі: https://fb.watch/4tlIInK1Hf/

Презентація буде корисною для викладачів та менеджменту вищих навчальних закладів, представників неформальної освіти та креативних хабів, які працюють із темою підприємництва.

БІЛЬШЕ НОВИН