Eng
90

Навчання для переселенців з креативного підприємництва

12 -15 липня 22 року, протягом чотирьох тренінгових  днів команда Creative Spark Poltava – викладачі та співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі навчали  креативному підприємництву.

Учасники тренінгу – люди, для яких Полтава стала новим домом – це вимушені переселенці з Сумської, Харківської Донецької та Луганської областей.

Розглядали питання особливостей креативного підприємництва, пошуку нових ідей, формування бізнес-моделей, маркетингу і технологій продажів, якості та залучення фінансування.  Під час навчання учасники не лише навчались новому, але й обмінювались власним досвідом. Цей захід містив не лише навчальний компонент, але й сприяв інтеграції ВПО.

Тренінг проводився за ініціативи КО «Інститут розвитку міста» ПМР в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» на базі Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ  при підтримці проєкту Integrated Urban Development in Ukraine , що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

БІЛЬШЕ НОВИН