Eng

50

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 20 по 24 грудня 2021 року працівники Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу проходять навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за навчальною програмою «Вдосконалення майстерності викладача при застосуванні інтерактивних методів навчання», автором яких є доктор педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту лідерства Нестуля Світлана Іванівна.

Основна мета курсів підвищення кваліфікації полягає у формуванні потреб професійного розвитку, підвищення професійної культури та педагогічної майстерності на умовах засвоєння технологій самоорганізації педагогічної діяльності.

Під час вебінара слухачі ставили питання та обговорювали теми, які сприятимуть підвищенню професійного розвитку науково-педагогічних і педагогічних працівників. Слухачам запропоновано активні методи й техніки інтерактивного навчання, діяльнісного та компетентнісного підходів, що формують креативність і творче мислення педагогів у системі їх професійного зростання та розвитку для ефективної реалізації освітнього процесу.

Після навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

74
БІЛЬШЕ НОВИН