Eng

30

Навчання в УТВ 14.05.22

14.05.22 слухачі університету третього віку  мали заняття за розкладом. Першу пару «Корисний менеджмент»  креативно та натхненно вела  кандидат економічних наук,  викладач ПУЕТ  Вікторія Іванівна Тереховська. Було багато цікавої та корисної інформації, практичних рекомендацій.

На другій парі в рамках курсу «Релігієзнавчі студії» слухачі мали змогу насолоджуватися мистецтвом та поезією Тараса Григоровича Шевченка. Любов до України, глибока життєва філософія справжнього сина своєї землі відкривалася слухачам у майстерному  поданні  інформації з яскравим візуальним контентом, кандидата філософських наук, доцента ПУЕТ Ігоря Вікторовича Усанова. І як завжди, наші небайдужі слухачі  проявляють зацікавленість, задають багато  питань, готові продовжувати філософську дискусію навіть за межами лекційних годин. Навчання впродовж життя підтримує допитливість, психологічне та фізичне здоров’я наших слухачів – людей поважного віку, найстаршій із яких у цьому навчальному семестрі 84 роки.

«Хочу висловити захоплення лекціями. Пізнавальна та хороша організація. Я дуже хвалю це навчання серед своїх знайомих. Чи можна прийти новим слухачам? Як і коли? Рік тому ( ми студенти) писали заяви на навчання на наступний навчальний рік. Як зараз? Дуже хочеться продовжити навчання», – надіслала відгук слухачка  групи А-1.

БІЛЬШЕ НОВИН