Eng

56

Навчання впродовж життя. «Перша допомога». Заняття для людей поважного віку УТВ

ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», яка базується на площах Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ)  з 2018 року в тісній співпраці реалізували ряд освітніх та соціальних проєктів.

Працюючи у партнерстві з DVV International Ukraine  (Інститут з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів (Deutscher Volkshochschulverband eV,)  у 2019 році було започатковано  Проєкт «ЦОД м.Полтава».

 З початком широкомасштабної агресії  24 лютого 2022 року, працівники та тренери ЦОД зосередились на наданні інформаційної, психологічної та соціальної підтримки усім категоріям населення: дітям,  людям похилого віку, дорослим, які потребують такої допомоги,  внутрішньо переміщеним  особам – переселенцям у Полтавському регіоні.

У квітні ЦОД продовжив серію тренінгів для людей поважного віку з надання «Першої допомоги». Учасниками оф-лайн занять стали слухачі Університету третього віку. Перша група навчалася потрібним та корисним навичкам 05.04.22. Заняття проводили фахівці Червоного Хреста І.А. Плюсніна  та В.В. Родик. Завзяті слухачі ЛПВ активно долучалися до  тренувань, залишились дуже задоволені отриманими знаннями та практичними  навичками.  Заняття для наступних груп  бажаючих з УТВ триватимуть.  У партнерстві та взаємодії наближаємо перемогу України. В єдності наша сила.

22
БІЛЬШЕ НОВИН