Eng
107

Навчання за програмою «Базовий курс для тренерів у сфері навчання та освіти дорослих»

Протягом надзвичайно інтенсивних і цікавих шести днів з 27 по 29 вересня та з 4 по 6 жовтня 2023 року – 17 викладачів ПУЕТ пройшли навчання за програмою «Базовий курс для тренерів у сфері навчання та освіти дорослих» (що ґрунтується на програмі Curriculum GlobALE).

Дана навчальна програма спрямована на посилення компетентностей тренерів центрів навчання та освіти дорослих в Україні, а також тренерів, викладачів, інших провайдерів у сфері навчання та освіти дорослих. За основу взята програма Curriculum globALE. Curriculum globALE – це модульна рамкова навчальна програма, яка ґрунтується на компетентнісному підході до навчання викладачів для дорослих у всьому світі. Рівень кваліфікації, який відповідає цим компетентностям, являє собою базовий рівень кваліфікації фахівців у сфері освіти дорослих. Програма Curriculum globALE була розроблена спільно Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Німецьким інститутом освіти дорослих – Центром освіти протягом життя ім. Лейбніца (DIE), Міжнародною радою освіти дорослих (ICAE) та Інститутом освіти впродовж життя ЮНЕСКО (UIL). В Україні програма реалізовувалась протягом 2018-2020 років за сприяння DVV International в Україні та громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих».

Тренерками виступили: Олександра Козорог – керівниця освітнього департаменту «Української Гельсінської спілки з прав людини», членкиня правління ГС «Освітній дім прав людини» та ГО «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», Юлія Тищенко – засновниця Українського незалежного центру політичних досліджень, голова ради УНЦПД, співзасновниця Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», заступниця керівника центру внутрішньополітичних досліджень НІСД. Їх надзвичайна майстерність та професіоналізм дозволили розкрити потенціал учасників і надати їм практичні знання у сфері освіти дорослих.
Наступним кроком стане розробка навчальної програми для підтвердження засвоєння курсу та отримання сертифікату. Дякуємо організаторам, тренерам, особлива дяка ректору ПУЕТ Олексію Нестулі за надану можливість !

БІЛЬШЕ НОВИН