Eng
37

Не панікуємо! Надаємо підтримку людям похилого віку УТВ

Не зважаючи на напружену ситуацію у країні, заняття зі слухачами Університету третього віку тривають, Полтавський університет економіки і торгівлі працює у дистанційному режимі відповідно до раніше затвердженого розкладу занять. Розуміючи, наскільки зараз потрібна психологічна підтримка людям поважного віку, проводимо спілкування та підтримуємо слухачів. Традиційно заняття розпочалися о 9.30 кураторською годиною. Цього разу вона була спільна для всіх академічних груп та мала на меті максимально поінформувати слухачів про поточний стан справ на Полтавщині, надати психологічну підтримку тим, хто її потребує.

Першим до всіх звернувся ректор університету, професор Олексій Нестуля. Він детально розповів про заходи, вжиті адміністрацією та працівниками для підтримки нормальної роботи університету та захисту його студентів та слухачів на період військового стану.

Далі у слухачів була можливість поспілкуватися, задати питання депутату міськради, засновниці УТВ, професору Світлані Нестулі. Вона висвітлила питання підготовки Полтавщини до територіальної оборони, останні новини із життя міста.

На кураторську годину було також запрошено кандидата психологічних наук Ірину Тодорову, яка надала всім присутнім дієві психологічні поради щодо запобігання стану тривожності та депресії,  як не піддатися паніці, зберігати спокій, раціональне мислення, допомогти собі і рідним у непрості часи, які зараз переживає вся країна.

Далі кожна академічна група продовжила заняття згідно свого індивідуального графіку. Викладачі та слухачі проєкту УТВ єдині в тому, що разом працюючи, спілкуючись, підтримуючи одне одного, легше пережити складні часи, вірити у перемогу та спільне світле майбутнє. До нової зустрічі за тиждень!

БІЛЬШЕ НОВИН