Eng

44

Ніч науки в ПУЕТ

А ви навчалися вночі? Студенти ПУЕТ  мали таку можливість! Так,  27 лютого  факультет товарознавства торгівлі та маркетингу провели в аудиторіях університету незвичні заняття.

Чому ж навчали? На одній із запропонованих  локацій «Хімічимо вночі»  під керівництвом викладачів кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи  Гнітій Надії, Кириченко Олени та Рачинської Зої разом з учасниками  проводилися визначення якості продуктів та різноманітні  хімічні  досліди. Зокрема, говорили та експериментально підтверджували шкоду енергетичних напоїв.

Проте на другій локації «Створи свій інвестиційний проєкт» розпочалася менторська сесія для учасників проєкту Creative Spark! Тема заняття – «Економічне обґрунтування креативного проєкту», яке провів викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко. Це був змістовний тренінг, який дав розуміння, із чого варто розпочинати власний бізнес та як правильно підготуватися до його запуску. Під час нього можна було дізнатися про способи реклами, її цінність і шляхи реалізації, які робити перші кроки та прораховувати темп розвитку власної справи, доходи/витрати й секрети його успішності!

Наука – це круто! Навчайтеся разом із ПУЕТ!

БІЛЬШЕ НОВИН