Eng
84

ННІЛ. Школа лідерів ПУЕТ відкриває двері першокурсникам!

Кожного року, починаючи з 2009, двері «Школи лідерів ПУЕТ» відкриваються для спраглої до реалізації лідерського потенціалу молоді. І так щороку, юні учасники приходять з переконливим бажанням  навчитися ефективній реалізації себе у житті. Ми всі різні. У всіх різний темперамент, характер, здібності. В кожного, в решті- решт,  своя місія. Але  в Школі лідерів ПУЕТ молодь об’єднана бажанням щоденного зростання над собою вчорашніми, виходом із зони споглядання  за життям в зону  життєвої Дії,  із зони комфорту у зону ресурсного стану,  готовністю до змін.

21.09.22 та 28.09.22 відбулися зустрічі першокурсників в Школі лідерів. Знайомились, презентували свої  якості, досягнення та успіхи. Діана та  Марина ділилися враженнями, що відкрили школу лідерів ще в шкільні роки, беручи участь у проєкті «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування», отримали відзнаки, як кращі учасники та нагороджені призами. Знову і знову, кожного року, вже  14-й рік традиційно у вересні відкриваємо першу сторінку Книзі  Школи лідерів ПУЕТ 2022-2023 навчального року. В добру путь! Натхнення у пошуку своєї індивідуальної життєвої  траєкторії.

 Скільки спершу невпевнених,  але наполегливих, цілеспрямованих,  дієвих та ЦІННІСНИХ пройшли своє гартування в чудовому середовищі розвитку лідерського потенціалу, яке створює ПУЕТ.  Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного заради процвітання України. Dream Big.

Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ! Кожен на своєму фронті! Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН