Eng

29

Новини Університету третього віку (04.10.2020 року)

4 жовтня 2020 року, у стінах ПУЕТ, за традицією,  пройшли  заняття  для слухачів третього віку. Дата співпала із професійним святом працівників освіти України – Днем учителя.

На кураторську годину у групу А-5 (англійська мова), кураторка Тереховська В. І., була запрошена засновниця Університету третього віку, лідерка, вчителька, новаторка  Нестуля Світлана Іванівна.

Вона розповіла слухачам групи, як прийшла до ідеї займатися освітою дорослих, як започаткувала в м. Полтава наш УТВ. Усім слухачам було цікаво спілкуватися зі Світланою Іванівною, ставити питання та разом обговорювати плани на майбутнє.

На завершення розмови, група привітала квітами Світлану Іванівну Нестулю зі святом, а  слухачка Белєй Тетяна Сергіївна від щирого серця подарувала їй власноруч намальовану картину із зображенням рожево-золотавої троянди.

Користуючись нагодою, хочеться привітати всіх учителів, викладачів, кураторів Полтавського університету економіки і торгівлі та Університету третього віку із професійним святом – Днем учителя!

БІЛЬШЕ НОВИН